ПРОИЗВОДИМ ПОТАЙНЫЕ ЛЮКИ ПОД ПЛИТКУ
ВЫПУСКАЕМ ГЕРМЕТИЧНЫЕ ЛЮКИ ПОД ПЛИТКУ В ПОДВАЛ
073 755-76-78
099 755-76-78
096 755-76-78

6837595@ukr.net
 
                                                                                  
Люки під плитку нашого виробництва
САНТЕХНИЧЕСКИЕ ПОТАЙНЫЕ РЕВИЗИОННЫЕ ЛЮКИ НЕВИДИМКИ СКРЫТОГО МОНТАЖА
Меню сайта

Категории раздела

кАЛЕНДАРЬ
«  Февраль 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

КАЛЬКУЛЯТОР

Поиск

Статистика

Приветствую Вас, Гость · RSS 27.02.2021, 09:38

Доброго здоров'я, шановний відвідувач нашого сайту!

Раді представити Вашій увазі нашу продукцію - підлогові люки для доступу до підвалів, погребів, технологічних приямків для обладнання біля басейнів, ями в гаражах тощо.

Люки в підлогу бувають відкриті (з металевою стулкою з гладкого або рифленого металу) або таємні люки з можливістю оздоблення кришки люка таким же матеріалом, що і підлога поруч.

Для доступу  до невеличких отворів в підлозі, нами випускаються люки з зйомною кришкою (видимі або під оздоблення підлоговим матеріалом).

Давайте розглянемо всі ці категорії по порядку.

Таємні люки в підвал під плитку, ламінат, лінолеум, паркет, терасну дошку тощо.

Таємні люки в підлогу, які ми випускаємо бувають з заповнюваною кришкою (тип Корито) або з полегшеною кришкою (тип Плита)..

1. Підлоговий люк невидимка під плитку з заповнюваною кришкою (тип Корито).

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді корита. В це корито, після монтажу люка в підлогу, заливається спеціальна полегшена суміш на основі перліту типу Тепловер П-400. Після застигання стяжки, на неї клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що великі розміри таких люків вимагають дуже точного підгону ваги кришки люка під потужність наявних газових пружин або встановлення електроприводу, що приведе до значного здорожчання люка.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти подвійний контур резинового ущільнювача, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

При умові виконання накладного типу монтажу (Тип Б) люк в підвал під плитку тип Корито є достатньо герметичними і рекомендуються до встановлення на вулиці. А монолітна кришка люка спокійно витримує наїзд колесом автомобіля!

Зовнішній вигляд таємного люка в підлогу під плитку тип Корито.

Люк в підлогу під плитку КоритоЛюк в підлогу під плитку Корито

 

Відео люка в підлогу тип Корито

 

2. Підлоговий люк невидимка під плитку з полегшеною кришкою (тип Плита).

Цей люк в підлогумає кришку люка, яку виконано в вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплено плиту з шліфованої ДСП, товщиною 18 мм. До цієї плити ДСП, після монтажу люка в підлогу, клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм. Приклеювання плитки до дерев'яної поверхні слід виконувати на спеціальний клей, посилання на інформаційну статтю ТУТ.

Люк в підлогу з полегшеною стулкою ми розробили як варіант, для встановлення великих підлогових люків під плитку всередині приміщення, оскільки всередині будівель значно частіше замовляються довгі люки в підлогу з можливістю спускатися на цокольні або підвальні приміщення по пологих сходах.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що ДСП може повести від вологи. Тому ми рекомендуємо ці люки під плитку для встановлення всередені приміщень або замість ДСП прикручувати на каркас кришки магнезитову плиту. Вартість полегшеного люка з магнезитовою плитою або аквапанеллю Кнауф та його вага збільшаться.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти подвійний контур резинового ущільнювача, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

Після завершення монтажних робіт ми рекомендуємо прирізати в розмір і посадити на силікон 20-25 мм ЕППС в "віконця", створені профільною трубою каркасу стулки люка. Це захистить знизу ДСП кришки від дії вологи з підвалу і значно тепло і шумоізолює Ваші приміщення від дії шумів та перепадів температури з підвалу.

Зовнішній вигляд полегшеного таємного люка в підлогу під плитку тип Плита.

Відео люка в підлогу тип Плита

 

3. Найбільш економічний варіант таємного люка в підлогу під плитку - це підлоговий люк з полегшеною кришкою (тип Revizio Loft).

Люк в підлогу Revizio Loft виконано з елементів, які не потребують складних механічних операцій по обробці і тому він значно дешевший від своїх попередніх родичів.

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплено плиту з шліфованої ДСП, товщиною 18 мм. До цієї плити ДСП, після монтажу люка в підлогу, клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 30 мм.

Приклеювання плитки до дерев'яної поверхні слід виконувати на спеціальний клей, посилання на інформаційну статтю ТУТ.

Ми рекомендуємо замовляти ці люки для встановлення всередені приміщень, для доступу в підвали через невеликі отвори. Це пов'язано з тим, що всі елементи люка зроблені з максимально точним розрахуванням можливих навантажень на кришку люка в закритому положенні.

Лінійка цих підлогових люків включає в себе моделі з розмірами від 60х50 см до 100х100 см. 

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що ДСП може повести від вологи. Тому ми рекомендуємо ці люки під плитку для встановлення всередені приміщень або замість ДСП прикручувати на каркас кришки магнезитову плиту. Вартість полегшеного люка з магнезитовою плитою або аквапанеллю Кнауф збільшаться на відповідну різницю вартості між ДСП та магнезитової плити.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти резиновий ущільнювач, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

Після завершення монтажних робіт ми рекомендуємо прирізати в розмір і посадити на силікон 30 мм ЕППС в "віконця", створені профільною трубою каркасу стулки люка. Це захистить знизу ДСП кришки від дії вологи з підвалу і значно тепло і шумоізолює Ваші приміщення від дії шумів та перепадів температури з підвалу.

Також ми можемо зробити утеплені версії такого люка з утепленням кришки люка пінопластом або базальтовою ватою.

Підлогові люки Revizio Loft під плитку, ламінат, паркет або лінолеум - це найкраще співвідношення ціни та якості в економічному варіанті.

Термін виготовлення будь якого люка в підлогу у нас складає 2-3 робочих дні від моменту замовлення. Вартість таємних люків в погреб Revizio Loft починається від 2400 грн за люк розміром 60х50 см і закінчується ціною 3700 грн за модель люка з габаритними розмірами 100х100 см.

Зовнішній вигляд полегшеного таємного люка в підлогу під плитку тип Revizio Loft.

Люк в погреб під плитку економ Revizio LoftЛюк в погреб під плитку економ Revizio Loft

Відео роботи люка в підлогу під плитку Revizio Loft

 

 

Всі наші підлогові люки на петлях оснащені газовими пружинами, які значно полегшують підйом кришки, навіть великого, підлогового люка.

Для досягнення водонепрониклості ми комплектуємо наші підлогові люки самоклеючим ущільненням. Тому наші люки добре підходять для встановлення на вулиці і не пропускають вологу, мурах та сторонні шуми і запахи всередину приміщень

Фіксація кришки люка в закритому положенні здійснюється замком защіпкою з підпружиненим язичком, а в відкритому положенні за допомогою пластини фіксатора.

Свої люки в підлогу ми фарбуємо виключно порошковими фарбами, а не звичайною емаллю (як роблять дешевші копії наші конкуренти).

За окрему платню можемо додатково обробити кришку люка піскоструменевою обробкою, зафарбувати порошковим грунтом, а потім зафарбувати вже порошковим покриттям в колір замовника. Такий тип обробки металлу значно посилює його корозийну стійкість і люк буде довго радувати очі замовника своїм гарним виглядом.

Copyright MyCorp © 2021
Бесплатный хостинг uCoz
UKRSTROY.NET - информационный строительный портал Украины  BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: инструменты, оборудование, строительные услуги Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
ФOП Розанов Каталог компаний Украине, доска бизнс-объявлений, создание сайта компании Все для строительства, ремонта, интерьера в Украине. Доска объявлений, каталог компаний. Удобный Каталог предприятий, товаров и услуг Hotlit.biz Ревизионные сантехнические люки под плитку и покраску